کافی شاپ ها

منظور از کافه های دانشجویی چیست؟

امروزه کافه هایی برای سلایق مختلف وجود دارد که بسیار نیز رونق گرفته اند، کافه دانشجویی برای دورهمی های دانشجویی و مطالعه و درس خواندن های گروهی و … یا کافه هایی برای گذراندن لحظاتی خوش، بازی، قرارهای کاری، عاشقانه و …است و به نوعی کاربردهای مختلف دارند که کافه بازهای حرفه ای دقیقا می دانند چه کافه ای برای چه منظوری مناسب است.

در واقع کافه های دانشجویی که اغلب گردانندگان آن ها نیز قشر روشنفکر جامعه هستند خلاقیت به خرج می دهند و فضای خاص و جوان پسندی فراهم می کنند تا برای مشتریان تجربه ای متفاوت از دیگر کافه ها ایجاد کنند.

کافه دانشجویی

کافه دانشجویی

ضمن خوردن و نوشیدن، کافه بهانه ای است برای استراحت و دور هم جمع شدن های صمیمانه و حتی خلوت یک نفره و رفع دلتنگی و تزریق آرامش در روزهای سخت و آسانی که می گذرانیم. ریشه کافه در اروپا است و در ایران هم از اواخر دوره قاجار بود که درمقابل سفره خانه های سنتی قرار گرفت که نهایتا امروزه به یکی از محبوب ترین صنف فرهنگی برای جوان تبدیل شده است. دوران دانشجویی از بهترین و خاطره انگیزترین سال های عمر هرکسی است که بیشترین ساعات را با دوستان و همکلاسی ها می گذراند و کافی شاپ رفتن آن هم از نوع دانشجویی لذت بخش ترین قسمت است.

سال ها می‌گذرند و از آن فقط خاطرات چای، قهوه‌ و دورهمی ها می ماند و کافه ها بستری برای معاشرت بیشتر و گسترش روابط اجتماعی این روزها در کافهی شاپ های شهر بیشتر اتفاق می‌ افتد. کافه‌ ها می توانند محل دورهمی دانشجویان، درس خواندن، بحث، دید و بازدید و هزار اتفاقی باشند که بیشتر توسط دانشجویان قرق شده است. مهمترین فاکتورهایی که این کافی شاپ ها می توانند داشته باشد و پاتوق اول شود قیمت مناسب منو که با جیب دانشجو تناسب داشته باشد، اتصال به اینترنت، فضای کافه و در آخر نداشتن محدودیت زمانی برای نشستن است. کافه دانشجویی ها معمولا نزدیک دانشگاه ها هستند و قیمت های مناسبی دارند.

1 دیدگاه

1 دیدگاه

  1. سمیرا

    27 مرداد, 1394 در 3:42 ب.ظ

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا