رستوران ها

بهترین کافه و رستوران های آ اس پ

برج های آ اس پ از بلندترین برج‌های تهران هستند که از گذشته مورد توجه بوده‌اند.این برج‌ها در منطقه 6 تهران بنا شده‌اند و در دوران خود جزو بلندترین برج ها به شمار می‌رفتند. در اطراف این برج های 23 طبقه مغازه ها کافه ها و فروشگاه های بسیاری وجود دارد که کار ساکنین این برح هارا بسیار راحت کرده است.

برج های آ اس پ از بلندترین برج‌های تهران هستند که از گذشته مورد توجه بوده‌اند. این برج‌ها در منطقه 6 تهران بنا شده‌اند و در دوران خود جزو بلندترین برج ها به شمار می‌رفتند. در اطراف این برج های 23 طبقه مغازه ها کافه ها و فروشگاه های بسیاری وجود دارد که کار ساکنین این برج ها را بسیار راحت کرده است.

کافه و رستوران های آ اس پ به قدری متنوع و مدرن است که هر کسی را از هر گوشه تهران به این مکان می کشاند. در این مقاله به بررسی تعدادی از آن ها می پردازیم.

کافه مهتاب

کافه مهتاب از متفاوت ترین کافه هایی است که با استفاده از رنگ ها ی گرم و دکوراسیون ساده حس صمیمیت را به مشتری القا می کند. مهتاب یکی از برزگترین کافه‌های آ اس پ است. در منوی این کافه غذاهای خانگی هم وجود دارد که توسط یک خانم خانه دار تهیه می‌شود و در کافه ارائه می‌شود. منو صبحانه با تنوع بالا هم وجود دارد.

کافه مهتاب آ اس پ

کافه ژی

بیشترین شهرت این کافه به قهوه های بی نظیرش برمی گردد که مستقیما توسط خود کافه از آلمان وارد می شود به همین دلیل منو ی آن نسبت به دیگر کافه ها از قیمت بالاتری برخوردار است. این کافه دو شعبه دارد و سعی شده دکوراسیون ها کاملا شبیه به هم باشد.

کافه ژی آ اس پ

کافه لونا لانژ

لونا لانژ از اولین کافه‌های آ اس پ است، کافه‌ای با دکور متفاوت و قهوه‌های خاص، که سبکی مدرن و منویی متنوع شامل ساندویچ‌های اصیل فرانسوی با پنیر گودا و سس مخصوص، سالاد اسفناج با پرتقال و توت فرنگی، شیک‌ها ی متنوع مثل شیک نوتلا و دبل چاکلت و شیک‌های ترکیبی از میوه‌های مختلف و دم نوش‌های اختصاصی دارد، منوی قهوه هم توسط River بسته شده و از همین نوع قهوه سرو می‌شود. اگر به دنبال فضایی مدرن برای گذراندن اوقات خود هستید پیشنهاد ما به شما لونا لانژ است.

کافه لونا لانژ آ اس پ

کافه ماهور

کافه ماهور جزو کافه های کوچک برج آ اس پ است قیمت‌های این کافه به نسبت دیگر کافه‌ها پایین‌تر است. دکوراسیون کافه هم ترکیبی از رنگ‌های گرم و صمیمی است که حس آرامش را به مشتری‌ها انتقال می‌دهد.

کافه ماهور آ اس پ

رستوران رز ماری

رزماری از لوکس‌ترین رستوران‌های موجود در آ اس پ است یک رستوران ایتالیایی خاص دو طبقه که طبقه دوم می‌تواند محلی برای برگزاری جشن یا میهمانی شما باشد. در این رستوران Starter و welcome drink به صورت رایگان سرو می‌شود و روزهای یکشنبه و چهارشنبه هم برنامه‌ای با عنوان Ladys lunch برقرار است و طبق آن در وعده نهار، غذای اصلی ۵۰٪ برای خانم‌ها تخفیف دارد. که تا کنون بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

رستوران رز ماری آ اس پ

کافه لئون

کافه لئون کافه ای تقریبا کوچک است با دکوراسیون و طراحی شاد و دلباز. منوی کافه لئون تقریبا منوی کاملی است اگرچه نسبت به کافه‌های دیگر برج قیمت بالایی دارد اما محیط کافه یک محیط متفاوت است و وقت گذارنی در آن می‌تواند آرامش بخش باشد.

کافه لئون آ اس پ

اوقات خوشی را برای شما در کافه/رستوران های برج های آ اس پ آرزو مندیم.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا