کافی شاپ ها

کافی شاپ های بام لند کدامند؟

کافی شاپ های بام لند

بام لند یک مجتمع تفریحی و تجاری است که رستوران ها و کافی شاپ های بسیاری را در بر دارد. ما در این مقاله سعی داریم کافی شاپ های واقع در این مجتمع را معرفی کنیم.

کافه و کافی شاپ محلی برای دورهمی های دوستانه و قرارهای کاری است. امروزه تعداد کافی شاپ ها رو به افزایش است و در هر کوچه و خیابانی کافه و کافی شاپ پیدا می شود.

کافی شاپ ها انواع نوشیدنی ها و میان وعده ها را با تنوع بالا برای شما سرو می کنند. دکوراسیون و معماری کافه ها و کافی شاپ ها باهم متفاوت بوده و هریک از آن ها با ایده خاصی اجرایی می شود.

بام لند یک مجتمع تفریحی و تجاری است که رستوران ها و کافی شاپ های بسیاری را در بر دارد. ما در این مقاله سعی داریم کافی شاپ های واقع در این مجتمع را معرفی کنیم.

در کافی تاپ بخوانید:

رستوران های بام لند کدامند؟

کافه رُستا

کافی شاپ رستا دارای دکوراسیون و محیطی شاد است و لحظات خوشی را برای شما رقم می زند. شما می توانید انواع نوشیدنی ها را در کافه رستا سفارش دهید. همچنین می توانید یک وعده غذایی سبک را در کافه رستا میل کنید.

کافه لانجین

کافه لانجین

کافی شاپ لانجین دارای معماری ساده است و مینیمال بودن آن ذهن شما را آرام می کند. همچنین می توانید با سفارش نوشیدنی های گرم و کیک های بی نظیر و خوش طعم لحظات خوشی را در کافه لانجین بام لند تجربه کنید. از لذت هایی که نشستن روی میز و صندلی های کنار پنجره کافه دارد، چشم انداز بی نظیر آن به سمت دریاچه چیتگر است.

کافه ایلی

کافه illy (ایلی)

ایلی نام یک برند ایتالیایی تولید قهوه اسپرسو است، اسم این کافه نیز از روی این برند ایتالیایی برداشته شده است. کافه ایلی نزدیک ترین کافه به دریاچه چیتگر است. اگر دوست دارید هنگام نوشیدن قهوه به دریاچه نگاه کنید، کافه ایلی گزینه مناسبی است. این کافه علاوه بر نوشیدنی های باکیفیتی که سرو می کند، غذاهای بسیار خوش طعم و باکیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد.

کافه دوکاتی

کافه دوکاتی

اگر به موتور و موتور سواری علاقه دارید و دیدن آن ها شما را به وجد می آورد، کافه دوکاتی می تواند کافی شاپ هیجان انگیزی برای شما محسوب شود. کافه دوکاتی از بزرگ ترین کافی شاپ های بام لند محسوب می شود. این کافه دارای دو طبقه بزرگ بوده که هم می توانید از فضای درونی آن و هم فضای بیرونی آن استفاده کنید.

کافه شمرون

کافه شمرون

کافه شمرون از جمله کافی شاپ های زنجیره ای است که یکی از شعبه های آن در بام لند واقع است. این کافه از کافه های بزرگ در باملند است و تعداد زیادی میز و صندلی دارد که از این بابت خیال شما را راحت می کند که همیشه میز خالی دارد.

نشستن در محیط بیرونی کافه این امکان را به شما می دهد تا از محیط زیبا و چشم انداز دریاچه لذت ببرید.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا