کافی شاپ ها

کافه چای بار

اگر محیط تاریک کافه ها برا یتان تکراری شده و به دنبال محیط دلباز و در عین حال دنج هستید چای بار می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

اگر محیط تاریک کافه ها برا یتان تکراری شده و به دنبال محیط دلباز و در عین حال دنج هستید کافه چای بار می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

تاریخچه

عمارت کلاه فرنگی عمارتی با شکوه است که در دوران قاجار محل عیش و نوش ناصرالدین شاه و همراهانش بوده. کافه چای بار در دل این باغ عمارت باشکوه قرار دارد.

عمارت کلاه فرنگی

همانطور که میدانید چای از دیر باز نوشیدنی محبوب ایرانیان بوده، این کافه بیش 30 نوع چای و دمنوش سرو میکند که سبب شهرت آن شده و اولین چای بار در ایران شناخته شده است.

منوی منحصربه فرد چای بار شامل انواع چای و دمنوش، قهوه، نوشیدنی های سنتی و عرقیجات به همراه غذاها و میان وعده های سبک سنتی ایرانی و منوی صبحانه است.

محیط چای بار بهترین فرصت را برای شما فراهم میکند که ساعاتی به دور از هیاهوی زندگی و محیط کاری آرامش کسب کنید. اگرقصد کافه رفتن با کودک خردسال خود را دارید به شما این اطمینان را میدهیم که او هم از فضای باز و آرام کافه لذت خواهد برد.

فضای بیرونی کافه چای بار

همچنین میتوانید اگر اهل هنر هستید از گالری هنر های تجسمی(آرت سنتر) و انجمن خوش نویسان که واقع در این باغ است دیدن کنید.

لازم به ذکر است که این مکان هم در محیط سرپوشیده و هم در محیط رو باز پذیرای شماست و محیط رو باز آن در فصول سرد سال مجهز به سیستم گرمایش و هیتر است پس نگران سرما نباشید.

از دیگر مزایا ی این کافه، کیفیت سرویس دهی بالا_مواد اولیه ی با کیفیت_منوی متنوع و موقعیت مکانی مناسب آن است.

پرسنل کافه چایبار از 10 صبح تا 11 شب پذیرای شما هستند.

اوقات خوشی را در این کافه برای شما آرزو مندیم.

آدرس: فرمانیه، خیابان سلیمی شمالی، بلوار اندرزگو، پلاک ۱۴۵، باغ انجمن خوشنویسان ایران.
شماره تماس: ۲۲۲۱۰۳۱۳-(۰۲۱ )

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا