رستوران ایرانی

کباب ناب بناب در خیابان آیت الله کاشانی

کباب ناب بناب

رستوران کباب ناب بناب آیت الله کاشانی از معروفترین کباب های تهران است که ساکنین غرب می توانند از غذاهای با کیفیت این رستوران ایرانی نهایت لذت را ببرند.

رستوران کباب ناب بناب آیت الله کاشانی از معروفترین کباب بناب هایی تهران است که ساکنین غرب تهران می توانند از کباب و غذاهای با کیفیت این رستوران ایرانی نهایت لذت را ببرند. در کبابخانه سنتی بناب، با کباب ذغالی در کنار برنج ایرانی و سنگک طعمی به یاد ماندنی را تجربه کنید. سرویس بیرون بر در زمان شلوغی و خلوتی از امکاناتی است که به مشتریان ارائه می شود. این رستوران با دو شعبه در خیابان آیت الله کاشانی خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود عرضه می کند.
سبک آشپزی در این رستوران ایرانی و سنتی است که امکان رزرو برای ناهار و شام هم وجود دارد. مواد اولیه این رستوران از گوشت مرغ، کوشت گاو و گوشت گوسفند گرفته تا برنج ایرانی که از بهترین ها تهیه و با کیفیت بالا نیز پخت می شود.

کباب سنتی بناب یک طبقه بزرگ و یک نیم طبقه فضا برای پذیرایی از میهمان دارد که صندلی های نیم طبقه دوم راحت تر است و فضای متفاوتی دارد. این رستوران برای برگزاری میهمانی و جشن های شما گنجایش تا 100 نفر هم دارد. در طبقه اول این رستوران در محلی که برای آماده کردن کباب ها تعبیه شده است می توانید آماده کردن و به سیخ کشیدن کباب و پخت آن را ببینید. ضمنا یخچالی که انواع گوشت های جوجه، شیشلیک و برگ به صورت آماده درون آن قرار گرفته است هم کاملا قابل مشاهده است. غرفه کوچکی در نیم طبقه بالا قرار دارد که کم و کسری میزهای بالا نیز به سرعت تامین می شود. قسمتی از رستوران را به سرو دوغ و چای اختصاص داده و البته چای به رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد. 

منو کباب ناب بناب

رستوران ناب بناب برخلاف رستوران های ایرانی و سنتی دیگر که انواع خورشت و غذاهای اصیل ایرانی در آن سرو می شود، تنها انواع کباب ها با برنج و کباب ذغالی با سنگک در کباب سنتی بناب ارائه می شود.

کباب ساطوری مخصوص بناب

کباب ساطوری لقمه ای بناب

کباب ساطوری تند سبزیجات بناب

کباب ساطوری نگین دار بناب

کباب ساطوری معمولی بناب

کباب بختیاری، شیشلیک شاندیز مشهد، چنجه گوسفندی، کباب برگ مخصوص، کباب سلطانی، کباب وزیری، جوجه کباب بی استخوان سینه، جوجه کباب با استخوان ران، بال کبابی، چلوکره ایرانی، پیش غذا، سالاد و نوشیدنی های متنوع از دیگر خوراکی هایی است که در رستوران سنتی بناب می توان سفارش داد.


کباب بناب وغذاهایی که در این رستوران سرو می شود از حجم مناسبی برخوردار است و به همراه غذا دورچینی از پیاز، زیتون، کلم، جعفری و… متناسب با فصل نیز وجود دارد. تمامی کباب های این رستوران مزه دار شده با ادویه های مختلف، زعفران و پیاز هستند. در این رستوران می توان بنا به سلیقه و ذائقه کباب را آبدار، مغز پخت یا بریان سفارش داد. رفتار کارکنان و پرسنل حرفه ای، مودبانه و دوستانه است که علاوه بر غذای خوب و تازه این موارد نیز در جلب رضایت مشتریان رستوران ناب بناب بسیار تاثیرگذار است.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا