رستوران ایرانی

کباب ناب بناب در جنت آباد

کباب بناب جنت آباد

رستوران کباب ناب بناب جنت آباد از معروفترین کباب بناب های تهران است. سبک آشپزی در کباب بناب، ایرانی و سنتی است که امکان رزرو برای ناهار و شام هم وجود دارد.

رستوران کباب ناب بناب جنت آباد از معروفترین کباب بناب های تهران است که ساکنین غرب تهران با توجه به نزدیک بودن بصورت حضوری و دیگر نقاط بصورت تلفنی یا آنلاین، می توانند از کباب و غذاهای با کیفیت این رستوران ایرانی نهایت لذت را ببرند. در کبابخانه سنتی بناب، با کباب ذغالی در کنار برنج ایرانی و سنگک طعمی به یاد ماندنی را تجربه کنید. سرویس بیرون بر در زمان شلوغی و خلوتی از امکاناتی است که به مشتریان ارائه می شود. این رستوران با دو شعبه در خیابان آیت الله کاشانی خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود عرضه می کند.

کباب یکی از پرطرفدارترین غذاهایی است که در بین ایرانیان و حتی افرادی که به ایران سفر می کنند، جایگاه خاصی دارد. اما برخی از این رستوران ها فقط و فقط  انواع کباب ها را به مشتریان ارائه می کنند که کباب ناب بناب جنت آباد یکی از آن ها است و از نقاط مختلف شهر برای خوردن کباب های خاص این رستوران ایرانی بصورت حضوری، تلفنی یا آنلاین خدمات گوناگونی عرضه می شود. کباب غذایی لذیذ است که گاها” بوی وسوسه کننده آن از خودش خوشمزه تر است. در اکثر رستوران ها کباب عضو جدایی ناپذیر منو است که معمولا در کنار آن گوجه کبابی، ریحان و لیموترش یا نارنج بنا به فصلی که درآن هستیم وجود دارد. سبک آشپزی در کباب ناب بناب جنت آباد، ایرانی و سنتی است که امکان رزرو برای ناهار و شام هم وجود دارد. مواد اولیه این رستوران از گوشت مرغ، کوشت گاو و گوشت گوسفند گرفته تا برنج ایرانی که از بهترین ها تهیه و با کیفیت بالا نیز پخت می شود.

پرطرفدارترین کباب ها

کباب کوبیده

یکی از پرطرفدارترین کباب ها است که از گوشت چرخکرده گوسفند و گاو تهیه می شود و بسیار لذیذ است. پیاز فراوان و ادویه به اندازه به خوشمزه تر شدن این کباب کمک می کند و هنگام سرو این کباب می توان از سماق استفاه کرد.

کباب برگ

یکی دیگر از کباب های پرطرفدار در بین ایرانیان است که با استفاده از گوشت راسته گوسفند و گوساله تهیه می شود. برای تهیه کباب برگ ورقه های گوشت ساطوری شده و به سیخ کشیده می شود. مزه دار کردن گوشت در طعم دار شدن کباب و همچنین در پخت آن بسیار تاثیر گذار است. 

منو کباب ناب بناب

رستوران ناب بناب برخلاف رستوران های ایرانی و سنتی دیگر که انواع خورشت و غذاهای اصیل ایرانی در آن سرو می شود، تنها انواع کباب ها با برنج و کباب ذغالی با سنگک در کباب سنتی بناب ارائه می شود.

  • کباب ساطوری مخصوص بناب
  • کباب ساطوری لقمه ای بناب
  • کباب ساطوری تند سبزیجات بناب
  • کباب ساطوری نگین دار بناب
  • کباب ساطوری معمولی بناب

کباب بختیاری، شیشلیک شاندیز مشهد، چنجه گوسفندی، کباب برگ مخصوص، کباب سلطانی، کباب وزیری، جوجه کباب بی استخوان سینه، جوجه کباب با استخوان ران، بال کبابی، چلوکره ایرانی، پیش غذا، سالاد و نوشیدنی های متنوع از دیگر خوراکی هایی است که در رستوران سنتی بناب می توان سفارش داد.


کباب بناب وغذاهایی که در این رستوران سرو می شود از حجم مناسبی برخوردار است و به همراه غذا دورچینی از پیاز، زیتون، کلم، جعفری و… متناسب با فصل نیز وجود دارد. تمامی کباب های این رستوران مزه دار شده با ادویه های مختلف، زعفران و پیاز هستند. در این رستوران می توان بنا به سلیقه و ذائقه کباب را آبدار، مغز پخت یا بریان سفارش داد. رفتار کارکنان و پرسنل حرفه ای، مودبانه و دوستانه است که علاوه بر غذای خوب و تازه این موارد نیز در جلب رضایت مشتریان رستوران ناب بناب بسیار تاثیرگذار است.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا