رستوران ها

منوی تخصصی تهیه غذا حاج رضا

منوی تخصصی تهیه غذای حاج رضا

تهیه غذا حاج رضا دارای 25 سال سابقه درخشان در زمینه طبخ غذاهای ایرانی است. راز سابقه درخشان کیترینگ حاج رضا، استفاده از مرغوب ترین مواد در تمامی غذاهاست.

تهیه غذا حاج رضا دارای 25 سال سابقه درخشان در زمینه طبخ و ارائه انواع غذاهای اصیل ایرانی است. راز سابقه درخشان کیترینگ حاج رضا، رعایت و سخت گیری بهداشت و نظافت آشپزخانه و پرسنل، استفاده از مرغوب ترین برنج ایرانی هاشمی طارم، خرید مواد اولیه تازه و روزانه و استفاده از روغن حیوانی اصل و اعلا در تمامی غذاهاست. شعار همیشگی تهیه غذای حاج رضا رضایت، سلامتی و شادی شما عزیزان است. این تهیه غذا در لویزان تهران واقع شده و در دو نوبت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است و دارای ارسال رایگان در محدوده می باشد. قیمت های تهیه غذا حاج رضا بسیار مناسب و اقتصادی بوده و سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان تحویل می دهند. در ادامه به معرفی غذاهای منوی تخصصی تهیه غذا حاج رضا می پردازیم.

باقالی پلو با گوشت

باقالی پلو با گوشت یکی از غذاهای اصیل ایرانی ست که در تهیه غذای حاج رضا با گوشت، با گردن و یا با مرغ طبخ و ارائه می شوند. این غذای لذیذ و اصیل با بهترین مواد اولیه و با کیفیت ترین مواد سرو می شوند.

انواع کباب

چلو جوجه کباب تهیه غذای حاج رضا

کباب غذایی بسیار خوشمزه و اصیل است، اما تهیه آن نیازمند مهارت خاصی ست و لازم است که به روشی صحیح و اصولی طبخ شود. در تهیه غذای حاج رضا بهترین و با کیفیت ترین کباب ها مانند شیشلیک، چلو چنجه گوسفندی (شاپسند)، چلو کباب سلطانی، چلو برگ مخصوص (فیله گوساله)، چلو بختیاری، چلو کباب مخلوط، چلو کباب کوبیده، چلو جوجه کباب، چلو جوجه با استخوان، چلو جوجه ترش، چلو جوجه ران، خوراک جوجه با استخوان، خوراک جوجه زعفرانی، خوراک جوجه ران، خوراک جوجه ترش، خوراک کوبیده، کباب کوبیده زغالی را با بالاترین کیفیت می توانید به راحتی سفارش داده و در کوتاه ترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

انواع پلو

از دیگر غذاهای تهیه غذای حاج رضا می توان به آلبالو پلو با مرغ و آلبالو پلو با گوشت قلقلی اعلا و با کیفیت نیز اشاره کرد.

انواع چلو خورشت

زرشک پلو با مرغ تهیه غذای حاج رضا

در منوی تهیه غذای حاج رضا انواع غذاهای خورشتی مانند چلو خورشت قیمه، چلو خورشت قرمه سبزی، چلو خورشت فسنجان، زرشک پلو با مرغ، اکبر جوجه (به روش پخت گلوگاه)، که با با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه و طبخ شده اند و به طور تازه سرو می شوند را سفارش دهید.

انواع ته چین

ته چین غذایی پر طرفدار و بسیار خوشمزه است که به روش های گوناگونی سرو می شود. انواع ته چین مرغ، ته چین مرغ و بادمجان، ته چین آلبالو را می توانید در کترینگ حاج رضا تهیه کنید و رضایت کامل را به دست آورید.

غذای محلی و غذای فرنگی

طعم لذیذ و اصیل غذای محلی کشک بادمجان، میرزا قاسمی و خوراک بختیاری و همچنین غذای فرنگی لازانیا را می توانید در تهیه غذا حاج ضا تجربه کنید.

غذاهای دریایی

سبزی پلو با ماهی تهیه غذای حاج رضا

طعم بهترین سبزی پلو با انواع ماهی تازه و مرغوب را در تهیه غذای حاج رضا می توانید تجربه کنید.

انواع پیش غذا

در کنار غذای اصلی نیز می توانید از سالادهای این کیترینگ مانند سالاد فصل، سالاد شیرازی، سالاد ماکارونی و همچنین از زیتون پرورده های با کیفیت، ماست خیار و ماست موسیر میل کنید.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا